بنر مقاله مدل کفش های بهاری 2022

امروزه انتخاب مد و لباس شیک دغدغه همه ی ما می باشد . و از طرفی کیفیت هم نیز برای ما مهم می باشد . فروشگاه اینترنتی ایپک پلاس علاوه بر فروش محصولات سعی بر این دارد تا اخبار و بررسی ها روز دنیا در زمینه مد و پوشاک رو در اختیار کاربران خود قرار بدهد . در این مقاله جند مدل از کفش های مد جدید اروپا را خواهیم دید که شاید جایی در سلیقه ما ایرانیان نداشته باشد .

خورشید شروع به درخشیدن کرده است، به این معنی که زمان بررسی آخرین ترندهای کفش 2022 است.وقت دور ریختن چکمه های زمستانی است، لباس های تابستانی خود را مرتب و از انباری در بیارید تا با کالکشن جدیدی از کفش های بهاری وارد بهار سال جدید بشویم

اضافه کردن محبوب ترین کفش های بهار 2022 به کمد لباس شما راهی سریع برای به روز رسانی لوازم کمد لباس شما است. با توجه به روندهای اصلی مد در سال 2022، سبک های کفش این فصل بسیار متنوع است. از کفش‌های پاشنه‌دار با پلتفرم استریمنت گرفته تا صندل‌های اسپرت، . فرقی نمی‌کند کفش‌های تخت راحت را انتخاب کنید یا بهترین کفش‌های پاشنه‌دار را انتخاب کنید، ترند کفش‌های امسال هر ظاهری را زیبا می‌کند و به لوازم اصلی استایل شما روح تازه‌ای می‌بخشد. جدیدترین ترندهای کفش بهاری، از افزودن رنگ‌های تند به بهترین لباس‌ ها گرفته تا اینکه بهترین شلوار جین‌تان را مد روز جلوه دهید، جدیدترین مدل‌های کفش بهاری ظاهر شما را با یک حرکت شیک ارتقا می‌دهند.

کتی ایستوود، سفیر سبک در Stitch Fix UK می‌گوید: واضح است که راحتی برای کفش‌های فصل جدید اولویت باقی می‌ماند، اما دیدن اینکه طراحان از رنگ، تزیینات و ویژگی‌های ظاهری استقبال می‌کنند، عالی است. مربی‌ها همیشه جزء کمد لباس‌های ما خواهند بود، اما من، مانند بسیاری از افراد، کفش‌های بزرگ‌تر از حد معمول را در این فصل به کمد لباس خود اضافه می‌کنم، آماده برای سالی درخشان‌تر در آینده – کاملاً به معنای واقعی کلمه!

19 مدل کفش بهاری محبوب در سال 2022

1.کفش های رنگارنگ

کفش های رنگارنگ

2. کفش صندل اسپورت

کفش صندل اسپورت

3.کفش پاشنه پلتفرم

کفش پاشنه پلفرم

4.کفش مدل باله

کفش مدل باله

5.کفش دهه 90 !!!

کفش دهه 90

6.لوفرس پنجه مربعی

لوفرس پنجه مربعی

7.کفش نوک تیز

کفش نوک تیز

8.کفش های فلزی 

کفش های فلزی

9.صندل گلادیاتور

صندل گلادیاتور

10.مری جینز

کفش مری جینز

11.کفش های سفید 

کفش های سفید

12.کفش مدل بند مچ پا

کفش بند مچ پا

13. کفش هایی با پاشنه های عجیب و غریب

کفش با پاشته های عجیب و غریب

14.کفش با مدل دمپایی !!!

کفش با مدل دمپایی

15.کفش با مدل پاشنه تو پر 

کفش پاشنه تو پر

16.کفش مدل بافت

کفش مدل بافت

17.کفش پلاستیکی

کفش پلاستیکی

18.چکمه های توری

چکمه های توری

منابع :

1.womanandhome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه